Internetové aplikace

Pracovní příležitosti při vývoji a prodeji WWW aplikací

V naší firmě rádi uvítáme pracovníky, kteří mají zájem na trvalé spolupráce, jsou samostatní a spolehliví. Očekáváme od Vás schopnost učit se novým věcem a samozřejmě dobré technické znalosti dané problematiky. Zato nabízíme příjemný pracovní kolektiv, dynamické finanční ohodnocení a seriózní přístup.

Obchodní reprezentant

Region: celé území ČR.

Požadavky na uchazeče: SŠ/VŠ, praxe na pozici obchodního zástupce v oblasti IT, orientace v oblasti WWW aplikací a informačních systémů obecně, komunikační schopnosti, chuť do práce.

Nabízíme: práci v mladém kolektivu, seriózní jednání, nadstandardní platové podmínky a další výhody podle dosažených výsledků.

V případě zájmu zašlete Váš životopis s přehledem dosavadní praxe na e-mail: jobs@digisvet.cz nebo nás kontaktujte s případnými dotazy.

Externí programátor, webdesigner

Region: celé území ČR.

Požadavky na uchazeče: SŠ/VŠ, znalost PHP, MySQL, Photoshop, praxe vítána, spolehlivost, pečlivost, chuť do práce.

Nabízíme: velmi zajímavý přivýdělek, spolupráci na zajímavých projektech, časovou flexibilitu, seriózní jednání, výhody podle dosažených výsledků.

V případě zájmu zašlete stručný životopis s přehledem dosavadní praxe a případných referencí na e-mail: jobs@digisvet.cz nebo nás kontaktujte s případnými dotazy.